O FIRMIE

WIZERUNEK    REPUTACJA   STYL

Nasza Firma

O firmie

PUBLIC RELATIONS   MARKETING   CRM

WRS BY ANN Sp. z o. o. powstało z przekształceń firm Dzienio PR (założonej w 2013 roku przez Anne Dzienio – obecnie Annę Kalbarczyk) oraz Kalbarczyk PR. Obecnie jako spółka,  realizuje projekty z obszaru  marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem działań Public Relations. Z uwagi na długofalowość działań jaką charakteryzuje się branża Public Relations, niektóre projekty realizowane są jeszcze pod poprzednim logo Dzienio PR lub Kalbarczyk PR. Jesteśmy dumni z naszych realizacji i podpisujemy się pod każdym projektem, sygnowaną marką obiema markami.

Spółka WRS BY ANN jest niezależną firmą świadczącą usługi z zakresu doradztwa public relations oraz wpierania przedsiębiorstw w obszarze strategii komunikacji. Działania te w efekcie mają doprowadzić do zbudowania długofalowych relacji firmy z jej otoczeniem biznesowym i przynieść założone korzyści finansowe. Od 2010 roku firma związana jest z sektorem usług profesjonalnych, w szczególności w sektorem prawnym, gdzie prezes spółki – Anna Kalbarczyk osobiście doradzała w kwestiach strategii marketingowych, visibility oraz CRM dla warszawskich kancelarii m.in. dla Tomczak i Partnerzy, Marcin Muśnicki Adwokaci i Radcowie Prawni, a także międzynarodowych jak Peterka&Partners.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykazujemy pełne zrozumienie dla biznesu prowadzonego w Polsce i rozumiemy rodzimy rynek. Dlatego do każdego projektu i zlecenia podchodzimy indywidualnie proponując właściwe dla branży i oczekiwanych efektów rozwiązania.  

Usługi świadczone przez WRS BY ANN są opracowane zgodnie z potrzebami zlecającego i wdrażane według ustalonej strategii. Integracja wielu narzędzi marketingowych pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów.

Podczas realizacji zleceń stosujemy wysokie standardy obsługi bazujące na najlepszych międzynarodowych praktykach.

0 +
Lat doświadczenia
0
Partnerów
0 %
zaangażowania
pexels-the-coach-space-2977547
pexels-daria-shevtsova-942419

Co nas wyróżnia

1. DOŚWIADCZENIE

WRS BY ANN to różnorodne doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, ze szczególnym naciskiem na Public Relations. Wprowadzamy na rynek zagraniczne firmy, świadczymy doradztwo w zakresie CRM, komunikacji wewnętrznej, przy ścisłej współpracy z działami HR oraz zewnętrznej dla różnych sektorów biznesu, głównie w ramach doradztwa ds. wizerunku i komunikacji z otoczeniem firmy.

2. TRANSPARENTNOŚĆ DZIAŁANIA

Uczciwość w procesie doradczym i przejrzystość w działaniach to podstawowe filary działalności WRS BY ANN. Współpraca opiera się na zaufaniu i wspólnym wypracowaniu z Klientem zasad kooperacji, po którym następuje proces wdrażania zaakceptowanej strategii. Oferujemy unikalny know-how z dziedziny public relations i potrafimy dostosować się do wymagań najbardziej wymagającego Klienta.

3. PROFESJONALIZM

Jesteśmy zawsze na bieżąco, śledząc najnowsze trendy w branży. Podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Nasi pracownicy są zapraszani na konferencje i warsztaty w roli prelegentów. Współpracujemy z prasą branżową publikując na ich łamach artykuły branżowe. Dzięki temu możemy zaoferować wysokiej jakości usługi doradcze w obszarze wizerunku i Public Relations korzystając przy tym z najaktualniejszego know-how.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych ekspertów, którzy od lat specjalizują się
w doradztwie z obszaru marketingu i PR dla polskich
i zagranicznych firm.