WIZERUNEK    REPUTACJA   STYL

Poznaj nas

ZESPÓŁ

Doświadczenie   profesjonalizm   STYL

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych ekspertów, którzy od lat specjalizują się w doradztwie z obszaru marketingu i PR dla polskich i zagranicznych firm. Zaufało nam kilkadziesiąt podmiotów, których przedstawiciele polecają nasze usługi swoim znajomym. To co wyróżnia nasz zespół to otwartość, kreatywność i pomysłowość, a w drugiej części zaangażowanie, determinacja i efektywność. Doprowadzamy zaczęte projekty do końca, zawsze służąc pomocą.

anna
IMG_1807

Anna Kalbarczyk (Dzienio)

Doradca ds. Marketingu i PR, Prezes Zarządu,

Nadzoruje wszystkie projekty realizowane przez WRS BY ANN. Karierę zawodową rozpoczęła ponad 20 lat temu, zdobywając specjalistyczne doświadczenie w marketingu i PR. Od 2013 prowadziła własną działalność pod nazwą Dzienio PR Custom Made i Kalbarczyk PR., dostarczając swoim klientom skuteczne rozwiązania z zakresu strategii komunikacji, wizerunku, który przyczynia się do ich wzrostu konkurencyjności i lepszej komunikacji z otoczeniem biznesowym.

Doświadczenie

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, kierunku public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Ukończyła podyplomowe studia „Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Firmie”, „Public Relations i Strategicznego Komunikowania w Firmach” w Szkole Głównej Handlowej oraz Executive MBA w Polskiej Akademii Nauk. Prelegentka na konferencjach m.in. Europejskiego Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych oraz Inżynieria Przyszłości, autorka tekstów branżowych.

Zainteresowania

Wolny czas spędza w plenerze, podróżuje i gra w brydża. Miłośniczka olds mobile – zdobywała dużo prestiżowych nagród będąc pilotem Aero 30.

Nasza oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą, mamy wiele do zaoferowania. 

WRS BY ANN